Планы мероприятий

  

 

План мерапрыемстваў у шосты школьны дзень

 2019/2020 навучальны год

 

ВЕРАСЕНЬ

Адкрыццё Тыдня дадатковай адукацыі

02.09

файе

вучні 1-11 кл.

Саланевіч Н.А., нам. дыр. па ВР

Педагогі дадатковай адукацыі

Спартландыя “Наперад за здароўем”

08.09

спартыўная пляцоўка

вучні 1-4 кл.

Саланевіч Г.В., кл. кір. 2 класа

Фестываль спартыўных гульняў

08.09

спартыўная зала

вучні 5-11 кл.

Чымбур Ю.М., кл. кір. 6 класа

Конкурс малюнкаў “Прафесіі нашых бацькоў”

15.09

кабінет пачатковых класаў

вучні 1-4 кл.

Мелюх Т.М., кл.кір. 3 класа

Брэйн-рынг “Прафесія ў кадры”

15.09

вучэбны кабінет

вучні 5-11 кл.

Банцэвіч А.В., кл. кір. 7 класа

Гульня “Пазнайка”

22.09

фаей

вучні 1-4 кл.

Пашалюк Т.В., кл. кір. 4 класа

Інтэлектуальная гульня “Разумнікі і разумніцы”

22.09

вучэбны кабінет

вучні 5-11 кл.

Саланевіч М.А., кл. кір. 8 класа

Гульня-віктарына “Бяспечная дарога”

29.09

кабінет пачатковых класаў

вучні 1-4 кл.

Банцэвіч І.В., кл кір. 1 класа

Тэматычная дыскатэка “Таму што мы ў кедах”

29.09

актавая зала

вучні 5-11 кл.

Міхалюк К.М., кл. кір. 9 класа

 

КАСТРЫЧНІК

Выстава букетаў “Букет для маёй настаўніцы”

06.10

кабінет пачатковых класаў

вучні 1-4 кл.

Саланевіч Г.В., кл. кір. 2 класа

Канцэртная праграма да Дня настаўніка

06.10

вучэбны кабінет

вучні 5-11 кл.

Саланевіч Н.А., намеснік дырэктара па ВР

Саланевіч Л.М., педагог-арганізатар

Спартыўны конкурс “Пакажы рэкорды ў бегу”

13.10

спартыўная зала

вучні 1-4 кл.

Мелюх Т.М., кл.кір. 3 класа

Футбольны марафон

13.10

спартыўная пляцоўка

вучні 5-11 кл.

Петруковіч М.У., кл. кір. 10 класа

Восеньскі кірмаш “Каласок на нашым стале”

20.10

файе

вучні 1-4 кл.

Пашалюк Т.В., кл. кір. 4 класа

Працоўная акцыяЭкалогія зямлі – экалогія душы”

20.10

тэрыторыя школы

вучні 5-11 кл.

Папіціч Н.Я., кл.кір. 11 класа

Экскурсія “Помнікі нашай мясцовасці”

27.10

кабінет пачатковых класаў

вучні 1-4 кл.

Банцэвіч І.В., кл кір. 1 класа

Тэматычная дыскатэка “На цябе, наша моладзь, надзея!”

27.10

актавая зала

вучні 5-9 кл.

Крывецкая С.М., кл. кір. 5 класа

ЛІСТАПАД

Віктарына “Правы дзіцяці ў казках”

10.11

кабінет пачатковых класаў

вучні 1-4 кл.

Саланевіч Г.В., кл. кір. 2 класа

Дзелаваягульня “Чалавек і грамадства”

10.11

вучэбны кабінет

вучні 5-11 кл.

Чымбур Ю.М., кл. кір. 6 класа

Беларускія народныя гульні

17.11

файе

вучні 1-4 кл.

Мелюх Т.М., кл.кір. 3 класа

Малыя алімпійскія гульні

17.11

спартыўная пляцоўка

вучні 5-11 кл.

Банцэвіч А.В., кл. кір. 7 класа

Кірмаш выпечак

24.11

файе

вучні 1-4 кл.

Пашалюк Т.В., кл. кір. 4 класа

Гульня-праектаванне “Мае будучае”

24.11

вучэбны кабінет

вучні 5-11 кл.

Саланевіч М.А., кл.кір. 8 класа

СНЕЖАНЬ

Інтэлектуальна-пазнавальная гульня “Этыкет у пытаннях і адказах

01.12

кабінет пачатковых класаў

вучні 1-4 кл.

Банцэвіч І.В., кл кір. 1 класа

Прававы брэйн-рынг

01.12

актавая зала

вучні 5-11 кл.

Міхалюк К.М., кл. кір. 9 класа

Спартландыя “У спартзал – за здароўем”

08.12

спартыўная зала

вучні 1-4 кл.

Саланевіч Г.В., кл. кір. 2 класа

Спаборніцтвы па піянерболу “Мяч, які ляціць”

08.12

спартыўная зала

вучні 5-11 кл.

Петруковіч М.У., кл. кір. 10 класа

Майстар-клас “Навагодняя цацка”

15.12

кабінет пачатковых класаў

вучні 1-4 кл.

Мелюх Т.М., кл.кір. 3 класа

Акцыя міласэрднасці “Ад сэрца да сэрца”

15.12

вызначаная тэрыторыя

вучні 5-11 кл.

Папіціч Н.Я., кл.кір. 11 класа

Конкурс (інсцэніроўка казкі) “Мір у казцы”

22.12

кабінет пачатковых класаў

вучні 1-4 кл.

Пашалюк Т.В., кл. кір. 4 класа

Тэматычная дыскатэка “Навагодні серпанцін”

22.12

файе

вучні 5-11 кл.

Крывецкая С.М., кл. кір. 5 класа

СТУДЗЕНЬ

Брэй-рынг “Правы дзіцяці”

12.01

кабінет пачатковых класаў

вучні 1-4 кл.

Банцэвіч І.В., кл кір. 1 класа

Прававы турнір

12.01

вучэбны кабінет

вучні 5-11 кл.

Чымбур Ю.М., кл. кір. 6 класа

Зімовыя рухомыя гульні на свежым паветры

19.01

спартыўная пляцоўка

вучні 1-4 кл.

Саланевіч Г.В., кл. кір. 2 класа

Лыжная гонка “Усе на старт”

19.01

стадыен

вучні 5-11 кл.

Банцэвіч А.В., кл. кір. 7 класа

Аперацыя “Пярнаты сябар”

26.01

кабінет пачатковых класаў

вучні 1-4 кл.

Мелюх Т.М., кл.кір. 3 класа

Складанне калажа “Самыя модныя прафесіі”

26.01

вучэбны кабінет

вучні 5-11 кл.

Саланевіч М.А., кл.кір. 8 класа

ЛЮТЫ

Завочная экскурсія “Знай сваю вёску”

02.02

кабінет пачатковых класаў

вучні 1-4 кл.

Пашалюк Т.В., кл. кір. 4 класа

Вечар сустрэчы выскнікоў

02.02

вучэбны кабінет

вучні 5-11 кл.

Саланевіч Н.А., намеснік дырэктара па ВР

Саланевіч Л.М., педагог-арганізатар

Петруковіч М.У., кл. кір. 10 класа

Спаборніцтвы “Вясёлыястарты”

09.02

спартыўная зала

вучні 1-4 кл.

Банцэвіч І.В., кл кір. 1 класа

Квэст “Быць здаровым – гэта модна”

09.02

спартыўная зала

вучні 5-11 кл.

Міхалюк К.М., кл. кір. 9 класа

Акцыя “Дамавёнак Кузя” (трудавы дэсант па рамонту кніг)

16.02

кабінет пачатковых класаў

вучні 1-4 кл.

Саланевіч Г.В., кл. кір. 2 класа

Абзор рабочых прафесій “Я і свет прафесій”

16.02

кабінет інфарматыкі

вучні 5-11 кл.

Папіціч Н.Я., кл.кір. 11 класа

Гадзіна загадак “Як на нашай градцы выраслі загадкі”

23.02

кабінет пачатковых класаў

вучні 1-4 кл.

Мелюх Т.М., кл.кір. 3 класа

Конкурсная праграма “Містэр – 2019”

23.02

вучэбны кабінет

вучні 5-11 кл.

Саланевіч Н.А., намеснік дырэктара па ВР

Саланевіч Л.М., педагог-арганізатар

Класныя кіраўнікі 5-11 класаў

САКАВІК

Прэзентацыя “Агонь і чалавек”

02.03

актавая зала

вучні 1-4 кл.

Пашалюк Т.В., кл. кір. 4 класа

Гульня “Бітва эрудытаў”

02.03

вучэбны кабінет

вучні 5-11 кл.

Чымбур Ю.М., кл. кір. 6 класа

Дзень рэкордаў

09.03

спартыўная зала

вучні 1-11 кл.

Банцэвіч І.В., кл кір. 1 класа

Банцэвіч А.В., кл. кір. 7 класа

Чымбур Ю.М., настаўнік фіз. культ і здароўя

Конкурсная праграма “Міс школы – 2019”

09.03

актавая зала

вучні 5-11 кл.

Саланевіч Н.А., намеснік дырэктара па ВР

Саланевіч Л.М., педагог-арганізатар

Класныя кіраўнікі 5-11 класаў

“Мы за іх у адказе…” Па старонкам Чырвонай кнігі

16.03

кабінет пачатковых класаў

вучні 1-4 кл.

Саланевіч Г.В., кл. кір. 2 класа

Акцыя "Чыстышкольны двор"

16.03

тэрыторыя школы

вучні 5-11 кл.

Саланевіч М.А., кл. кір. 8 класа

Гульня-падарожжа“Сакрэтыздароўя”

23.03

кабінет пачатковых класаў

вучні 1-4 кл.

Мелюх Т.М., кл. кір. 3 класа

“Няма наркотыкаў. Я выбіраю жыццё” Танцавальны вечар

23.03

файе

вучні 5-11 кл.

Міхалюк К.М., кл. кір. 9 класа

КРАСАВІК

Кніжная паліца “Чытаем па-беларуску”

06.04

кабінет пачатковых класаў

вучні 1-4 кл.

Пашалюк Т.В., кл. кір. 4 класа

Віктарына “Жыву ў Беларусі і тым ганаруся”

06.04

вучэбны кабінет

вучні 5-11 кл.

Петруковіч М.У., кл. кір. 10 класа

Спаборніцтвы “Вас вызывае Спартландыя”

13.04

спартыўная пляцоўка

вучні 1-4 кл.

Банцэвіч І.В., кл кір. 1 класа

Малыя алімпійскія гульні

13.04

спартыўная пляцоўка

вучні 5-11 кл.

Папіціч Н.Я., кл. кір. 11 класа

Прагляд кінафільма «Чарнобыль – наша боль».

20.04

кабінет нямецкай мовы

вучні 1-4 кл.

Саланевіч Г.В., кл. кір. 2 класа

Гульня “Шчаслівы выпадак”

20.04

вучэбны кабінет

вучні 5-11 кл.

Крывецкая С.М., кл. кір. 5 класа

Конкурс малюнка на асфальце “Мая малая радзіма…”

27.04

тэрыторыя школы

вучні 1-4 кл.

Мелюх Т.М., кл.кір. 3 класа

Дыскатэка “Танцуй разам з намі”

27.04

фаей

вучні 5-11 кл.

Чымбур Ю.М., кл. кір. 6 класа

МАЙ

Падарожжа па стране Ветлівасці

04.05

кабінет пачатковых класаў

вучні 1-4 кл.

Пашалюк Т.В., кл. кір. 4 класа

Літаратурна-прававая віктарына “Знайдзі парушэнні”

04.05

вучэбны кабінет

вучні 5-11 кл.

Банцэвіч А.В., кл. кір. 7 класа

Дзень спартыўных гульняў

11.05

спартыўная пляцоўка

вучні 1-4 кл.

Банцэвіч І.В., кл кір. 1 класа

Спартыўныя конкурсы на свежым паветры “Сталі дні даўжэй ”

11.05

спартыўная пляцоўка

вучні 5-11 кл.

Саланевіч М.А., кл. кір. 8 класа

Кірмаш талентаў “Песні юнацтва нашых бацькоў” (патрыятычныя песні)

18.05

 

тэрыторыя школы

вучні 1-11 кл.

Саланевіч А.В., кл. кір. 2 класа

Міхалюк К.М., кл. кір. 9 класа

Фізкультурнае свята, прысвечанае заканчэнню навучальнага года

25.05

стадыён

вучні 5-11 кл.

Настаўнікі фіз. культ. і здароўя