Экзамены-2020

 

Склад  экзаменацыйных камісій

для прыёма  выпускных экзаменаў  па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй  адукацыі

ў 2019/2020 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфі-кацыйная

катэгорыя

П.І.І. па бацьку

 

2 чэрвеня

9

руская мова

старшыня

Казубоўская Н.І.

нам.дырэктара па вуч.рабоце

пачатковыя класы

першая

члены камісіі

Рэбкавец Т.С.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Рэбкавец С.Ф.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

4 чэрвеня

9

беларуская мова

старшыня

Казубоўская Н.І.

нам.дырэктара па вуч.рабоце

пачатковыя класы

першая

члены камісіі

Рэбкавец С.Ф.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Міхалюк К.М.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

9 чэрвеня

9

матэматыка

старшыня

Казубоўская Н.І.

нам.дырэктара па вуч.рабоце

пачатковыя класы

першая

члены камісіі

Петруковіч В.М.

настаўнік

матэматыка, фізіка

вышэйшая

Саланевіч М.А.

настаўнік

матэматыка,фізіка

першая

                                                                                                                   

 

 

 

 

Склад  экзаменацыйных камісій

для прыёма  выпускных экзаменаў  па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй  адукацыі

ў 2019/2020 навучальным годзе

 

 

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

 

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфі-кацыйная катэгорыя

П.І.І. па бацьку

 

1 чэрвеня

 

11

беларуская мова

 

старшыня

Ерш С.М.

дырэктар

геаграфія, біялогія

першая

члены камісіі

старшыня

Рэбкавец С.Ф.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Міхалюк К.М.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Рэбкавец Т.С.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

3 чэрвеня

11

матэматыка

старшыня

Ерш С.М.

дырэктар

геаграфія, біялогія

першая

члены камісіі

Петруковіч В.М.

настаўнік

матэматыка, фізіка

вышэйшая

Саланевіч М.А.

настаўнік

матэматыка, фізіка

першая

Петруковіч М.У.

настаўнік

фізіка, інфарматыка

вышэйшая

5 чэрвеня

11

гісторыя Беларусі

старшыня

Ерш С.М.

дырэктар

геаграфія, біялогія

першая

члены камісіі

Крывецкая С.М.

настаўнік

гісторыя, грамадазнаўства

першая

Нарывончык С.А.

настаўнік

гісторыя

першая

Дайка А.А.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

8 чэрвеня

11

нямецкая мова

старшыня

Ерш С.М.

дырэктар

геаграфія, біялогія

першая

члены камісіі

Гурманчук Л.С.

настаўнік

нямецкая мова

першая

Казубоўская Н.І.

настаўнік

нямецкая мова

першая

Саланевіч Г.В.

настаўнік

нямецкая мова

вышэйшая

 

Расклад

кансультацый

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй  адукацыі

ў 2019/2020 навучальным годзе

 

Дата

 

Пачатак экзамена

Прадмет

П.І. І па бацьку настаўніка

Кабінет

 1 чэрвеня

14.00

руская мова

Рэбкавец Т.С.

 

каб.рускай мовы

(2 паверх)

(2 паверх)

 3 чэрвеня

10.00

беларуская мова

 Рэбкавец С.Ф.

 

каб.нямецкаймовы

(1 паверх)

 

 8 чэрвеня

10.00

матэматыка

Петруковіч В.М.

каб.

матэматыкі

(2 паверх)

 

 

                                    

Расклад

кансультацый

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй  адукацыі

ў 2019/2020 навучальным годзе

 

Дата

 

Пачатак экзамена

Прадмет

П.І.І па бацьку настаўніка

Кабінет

 30 мая

 

16.00

беларуская мова

 

Рэбкавец С.Ф.

каб.фізікі

(2 паверх)

(2 паверх)

 2 чэрвеня

11.00

матэматыка

 

Петруковіч В.М.

каб.фізікі

(2 паверх)

 

4 чэрвеня

11.00

гісторыя Беларусі

 

Крывецкая С.М.

кабінет

фізікі

(2 паверх)

6 чэрвеня

10.00

нямецкая мова

 

Гурманчук Л.С.

кабінет

інфарматыкі

(2 паверх)

 

       

Расклад

выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй  адукацыі

ў 2019/2020 навучальным годзе

 

Дата

 

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

 2 чэрвеня

09.00

руская мова

 у пісьмовай форме

(дыктант)

 

фае

(2 паверх)

(2 паверх)

 4 чэрвеня

09.00

беларуская мова

 у пісьмовай форме

(дыктант)

 

фае

(2 паверх)

 

 9 чэрвеня

09.00

матэматыка

у пісьмовай форме

(кантрольная работа)

фае

(2 паверх)

 

 

                                 

Расклад

выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй  адукацыі

ў 2019/2020 навучальным годзе

 

Дата

 

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

 1  чэрвеня

 

09.00

беларуская мова

 

 у пісьмовай форме

 (пераказ)

фае

(2 паверх)

(2 паверх)

 3 чэрвеня

09.00

матэматыка

 

у вуснай форме

(кантрольная работа)

фае

 (2 паверх)

5 чэрвеня

09.00

гісторыя Беларусі

 

у вуснай форме

кабінет

фізікі

(2 паверх)

 

8 чэрвеня

10.00

нямецкая мова

 

у вуснай форме

кабінет

інфарматыкі

(2 паверх)