Расписание консультаций и экзаменов

                

Расклад

кансультацый

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй  адукацыі

ў 2020/2021 навучальным годзе

 

Дата

 

Пачатак экзамена

Прадмет

П.І. І па бацьку настаўніка

Кабінет

 1 чэрвеня

10.00

беларуская мова

Рэбкавец С.Ф.

 

каб.матэматыкі

(1 паверх)

(2 паверх)

 3 чэрвеня

10.00

матэматыка

Саланевіч М.А.

 

каб.матэматыкі

(1 паверх)

 

 7 чэрвеня

10.00

руская мова

Рэбкавец Т.С.

каб.матэматыкі

(1 паверх)

 

 

 

 

            

 

 

 

 

                   

 

                                                      

Расклад

кансультацый

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй  адукацыі

ў 2020/2021 навучальным годзе

 

Дата

 

Пачатак экзамена

Прадмет

П.І.І па бацьку настаўніка

Кабінет

 31 мая

 

15.00

матэматыка

 

Петруковіч В.М.

каб.фізікі

(2 паверх)

 

 2 чэрвеня

11.00

руская мова

 

Рэбкавец Т.С.

каб.фізікі

(2 паверх)

 

4 чэрвеня

10.00

гісторыя Беларусі

 

Крывецкая С.М.

кабінет

фізікі

(2 паверх)

8 чэрвеня

11.00

нямецкая мова

 

Гурманчук Л.С.

кабінет

інфарматыкі

(2 паверх)

 

Расклад

выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй  адукацыі

ў 2020/2021 навучальным годзе

 

Дата

 

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

 2 чэрвеня

09.00

беларуская мова

 у пісьмовай форме

(дыктант)

 

фае

(2 паверх)

(2 паверх)

 4 чэрвеня

09.00

матэматыка

у пісьмовай форме

(кантрольная работа)

 

фае

(2 паверх)

 

 8 чэрвеня

09.00

руская мова

 у пісьмовай форме

(дыктант)

фае

(2 паверх)

 

 

Расклад

выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй  адукацыі

ў 2020/2021 навучальным годзе

 

Дата

 

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

 1  чэрвеня

 

09.00

матэматыка

 

у вуснай форме

(кантрольная работа)

фае

 (2 паверх)

 3 чэрвеня

09.00

беларуская мова

 

у пісьмовай форме

(пераказ)

 

фае

(2 паверх)

09.00

руская мова

у пісьмовай форме

(пераказ)

каб.

рускай мовы

(2 паверх)

7 чэрвеня

10.00

гісторыя Беларусі

 

у вуснай форме

кабінет

матэматыкі

(2 паверх)

9 чэрвеня

10.00

нямецкая мова

 

у вуснай форме

кабінет

інфарматыкі

(2 паверх)

 

Склад  экзаменацыйных камісій

для прыёма  выпускных экзаменаў  па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй  адукацыі

ў 2020/2021 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфі-кацыйная

катэгорыя

П.І.І. па бацьку

 

2 чэрвеня

9

беларуская мова

старшыня

Казубоўская Н.І.

нам.дырэктара па вуч.рабоце

пачатковыя класы

першая

члены камісіі

Рэбкавец С.Ф.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Рэбкавец Т.С.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

4 чэрвеня

9

матэматыка

старшыня

Казубоўская Н.І.

нам.дырэктара па вуч.рабоце

пачатковыя класы

першая

члены камісіі

Саланевіч М.А.

настаўнік

матэматыка,фізіка

першая

Петруковіч В.М.

настаўнік

матэматыка, фізіка

вышэйшая

8 чэрвеня

9

руская мова

старшыня

Казубоўская Н.І.

нам.дырэктара па вуч.рабоце

пачатковыя класы

першая

члены камісіі

Рэбкавец Т.С.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Рэбкавец С.Ф.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

                                                            

Склад  экзаменацыйных камісій

для прыёма  выпускных экзаменаў  па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй  адукацыі

ў 2020/2021 навучальным годзе

 

 

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

 

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфі-кацыйная катэгорыя

П.І.І. па бацьку

 

1 чэрвеня

 

11

матэматыка

 

старшыня

Ерш С.М.

дырэктар

геаграфія, біялогія

першая

члены камісіі

старшыня

Петруковіч В.М.

настаўнік

матэматыка, фізіка

вышэйшая

Саланевіч М.А.

настаўнік

матэматыка, фізіка

першая

Петруковіч М.У.

настаўнік

фізіка, інфарматыка

вышэйшая

3 чэрвеня

11

беларуская мова

старшыня

Ерш С.М.

дырэктар

геаграфія, біялогія

першая

члены камісіі

Рэбкавец С.Ф.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Саланевіч Г.В.

настаўнік

пачатковыя класы

вышэйшая

Мелюх Т.М.

настаўнік

пачатковыя класы

вышэйшая

3 чэрвеня

11

руская мова

старшыня

Казубоўская Н.І.

нам.дыр.па вуч.рабоце

пачатковыя класы

першая

члены камісіі

Рэбкавец Т.С.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Пашалюк Т.В.

настаўнік

пачатковыя класы

вышэйшая

Бут-Гусаім І.В.

настаўнік

пачатковыя класы

вышэйшая

7 чэрвеня

11

гісторыя Беларусі

старшыня

Ерш С.М.

дырэктар

геаграфія, біялогія

першая

члены камісіі

Крывецкая С.М.

настаўнік

гісторыя, грамадазнаўства

першая

Саланевіч М.В.

настаўнік

тэхнічная праца

вышэйшая

Дайка А.А.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

9 чэрвеня

11

нямецкая мова

старшыня

Ерш С.М.

дырэктар

геаграфія, біялогія

першая

члены камісіі

Гурманчук Л.С.

настаўнік

нямецкая мова

першая

Казубоўская Н.І.

настаўнік

нямецкая мова

першая

Саланевіч Г.В.

настаўнік

нямецкая мова

вышэйшая

 

 

 

 

Расклад

выпускнога экзамену па вучэбным прадмеце “Працоўнае навучанне”

па завяршэнні навучання і выхавання на ўзроўні агульнай сярэдняй адукацыі

для асоб з інтэлектуальнай недастатковасцю

ў 2020/2021 навучальным годзе

 

Дата

 

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

 2 чэрвеня

11.00

працоўнае навучанне

 у вуснай форме

 

каб.фізікі

(2 паверх)

(2 паверх)

 

 

Расклад  кансультацыі

па завяршэнні навучання і выхавання на ўзроўні агульнай сярэдняй адукацыі

для асоб з інтэлектуальнай недастатковасцю

ў 2020/2021 навучальным годзе

 

Дата

 

Пачатак

Прадмет

П.І. І па бацьку настаўніка

Кабінет

 1 чэрвеня

10.00

працоўнае навучанне

Пашалюк М.В.

Саланевіч Н.А.

 

каб.

працоўнага навучання

(1 паверх)

(2 паверх)