План мероприятий на весенние каникулы в рамках профилактической акции "Полезные каникулы"
17.03.2017План мерапрыемстваў на вясеннія канікулы ў рамках прафілактычнай
акцыі “Карысныя канікулы”
№ п/п |
Мерапрыемствы |
Удзельнікі |
Дата, месца і час правядзення |
Адказны |
Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя акцёры” |
кружкоўцы |
27.03. 2017, 10.00-10.45, 10.55-11.40, кабінет пачатковых класаў |
Пашалюк Т.В. |
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Мазаіка творчасці” |
кружкоўцы |
27.03. 2017, 10.00-10.45, 10.55-11.40, кабінет пачатковых класаў |
Саланевіч Г.В. |
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Разьба па дрэву” |
кружкоўцы |
27.03.2017, 10.00-10.45, 10.55-11.40, майстэрня |
Саланевіч М.В. |
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя экскурсаводы” |
кружкоўцы |
28.03.2017, 10.00-10.45, 10.55-11.40, кабінет гісторыі |
Крывецкая С.М. |
|
Трэнінгавы занятак “Будучае за намі” |
вучні 9-10 класаў |
28.03.2017, 11.00, кабінет фізікі |
Банцэвіч Н.С. |
|
Экскурсія ў музей Я. Коласа |
вучні 10 класа |
28.03.2017 |
Саланевіч М.В. |
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Асновы праваслаўнай культуры. Праваслаўныя святыні усходніх славян” |
кружкоўцы |
29.03.2017, 10.00-10.45, 10.55-11.40, кабінет гісторыі |
Крывецкая С.М. |
|
Акцыя “Працоўны дэсант” (уборка тэрыторый каля помнікаў воінам, загінуўшым у гады ВАВ) |
вучні 5-8 класаў |
29.03.2017, 11.00, вызначаная тэрыторыя |
Банцэвіч І.В. |
|
Удзел у спартыўных спаборніцтвах з прадстаўнікамі РАУС у рамках работы клуба “Новае пакаленне” |
падлеткі 14-17 гадоў, якія састаяць на прафілактычных уліках |
29.03.2017, 11.00, Гарадзішчынская СШ |
Банцэвіч А.В. |
|
Экскурсія ў Брэсцкую крэпасць |
вучні 6 класа |
30.03.2017 |
Саланевіч М.А. |
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Займальная матэматыка” |
кружкоўцы |
30.03.2017, 10.00-10.45, 10.55-11.40, кабінет пачатковых класаў |
Мелюх Т.М. |
|
Прагляд дакументальнага фільма “Детки из клетки” |
вучні 8-11 класа |
30.03.2017, 12.00, кабінет інфарматыкі |
Банцэвіч А.В. |
|
Аб’яднанне па інтарэсах “ЮВП” |
кружкоўцы |
31.03.2017, 10.00-10.45, 10.55-11.40, кабінет інфарматыкі |
Саланевіч М.А. |
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя экскурсаводы” |
кружкоўцы |
31.03.2017, 10.00-10.45, кабінет гісторыі |
Крывецкая С.М. |
|
Спаборніцтвы па піянерболу паміж вучнямі 5-6 і 7-8 класаў |
вучні 5-8 класаў |
31.03.2017, 11.00, спартыўная зала |
Каліноўскі В.В. |
|
Удзел у раеннай канферэнцыі малодшых школьнікаў “З навукай у будучае” |
вучань 4 класа |
31.03.2017, 11.00, Пінкавічская СШ |
Саланевіч Г.В. |
|
Аб’яднанне па інтарэсах “ЮІДР” |
кружкоўцы |
01.04.2017, 10.00-10.45,10.55-11.40, кабінет пачатковых класаў, спартыўная пляцоўка |
Банцэвіч І.В. |
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Разумнікі і разумніцы” |
кружкоўцы |
01.04.2017, 10.00-10.45, 10.55-11.40, 11.50-12.30, кабінет |
Саланевіч М.В. |
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Крэатыўныя фантазіі” |
кружкоўцы |
01.04.2017, 10.00-10.45, 10.55-11.40, кабінет матэматыкі |
Банцэвіч А.В. |
|
Аб’яднанне па інтарэсах “Займальная фізіка” |
кружкоўцы |
01.04.2017, 9.00-9.45, 9.55-10.40, 10.50-11.35, кабінет фізікі |
Петруковіч М.У. |